Termos Renault Scenic I/ RX4, pseudo lodówka, okazja, jedyna

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży różności

Termos Renault Scenic I/ RX4, pseudo lodówka, okazja, jedyna

Postautor: ZygaM » 16 marca 2019, 23:41

Witam. Może ktoś jest zainteresowany takim termosem Renault oryginalnym firmowym akcesorium.

Nie jest to typowa lodówka, jedynie raczej termos. Aby utrzymywał w miarę możliwości temperaturę, na dół pojemnika wkłada się specjalne pojemniki z zamrażalki. Ja jak wiozłem ryby znad morza, to włożyłem dwie butelki półtora litrowe z zamrożoną wodą i było spoko.

Termos ma kabel z wtyczką do gniazda zapalniczki ale to tylko podłączenie do dodatkowego gniazda zapalniczki i oświetlenia wewnątrz pojemnika. Z obu boków ma dwie kieszenie np. na gazety czy książki.

Cały termos przerobiłem tak, a raczej jego podstawę, że montuje się go zamiast środkowego fotela drugiego rzędu w Scenic I ph I jak i ph II oraz Scenic RX4. Pojemnik można przesuwać do przodu jak i do tyłu. To fajna sprawa, nasza córka lubiła robić sobie drzemkę w czasie jazdy, trzymając na nim głowę - jednocześnie więc jako podłokietnik. Po prostu adoptowałem do niego z przeróbkami, podstawę od stelaża środkowego fotela.

To obecnie ciężki do zdobycia gadżet, ewenement - akcesorium Renault .

Sprzedaję, bo nie mam już Scenic RX4, do syna Scenic II nie pasuje, a do Koleos nie ma jak zamontować, bo tam kanapa.

Cena jaka mnie interesuje to 350 zł + przesyłka, ale możemy się dogadać w miarę możliwości. Dla osoby z forum 300 zł przesyłka, ewentualne pertraktacje.

Link do mojego ogłoszenia.
https://www.olx.pl/oferta/lodowka-termo ... yB07F.html

Więcej zdjęć szczegółowych mogę podesłać. Po prostu teraz piszę z lapka, w którym nie mam fotek, ale są w moim off topiku. Niestety nie mogę też odszukać zdjęć, jak to wygląda zamontowane w aucie.
Kontakt przez ogłoszenie, lub pw aby nie śmiecić na forum. Najlepiej przez ogłoszenie lub telefon podany w ogłoszeniu.
ZygaM
Stały bywalec
Stały bywalec

Marka: Renault
Model: Scenic RX4, Scenic II, Koleos I M9R
Silnik: Benzyna+gaz
Rok produkcji: 2000
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Mogielnica

Wróć do Sprzedam różne