Renault Safrane Ph2 - instalacja elektryczna foteli

Akumulator, światła, bezpieczniki, przekaźniki itp

Renault Safrane Ph2 - instalacja elektryczna foteli

Postautor: Merionex » 11 maja 2019, 02:22

Cześć;
Dorwałem elektryczne fotele z Safranki i próbuje je wrzucić do mojego samochodu. Fotel pasażera przedniego jest już zamontowany i śmiga. Problem mam z fotelem kierowcy. Nie zależy mi na tym, by była pamięć położenia fotela, lusterek i kolumny kierowniczej. Chciałbym osiągnąć efekt działającego sterowania, pompowania i grzania foteli. Pompowanie odnalazłem i działa, grzanie tez. Problem mam ze sterowaniem fotela i nie mam już pomysłu, w jakiej konfiguracji to podpiąć, by działało. W kompie fotela mam dwie wtyczki, zieloną i białą. Próbowałem się wpinac w białą i jedyny efekt, jaki osiągnąłem, to samoczynnie wędrujące oparcie i pracujace silniki prowadnic. Schematy też niewiele mi mówią. Kiedys ktoś dokonał tego, co chce zrobić. Wspominał o trzech kablach do podpięcia, niestety fotka juz zniknela z sieci.
Drugi problem to... buczace silniki prowadnic. W sumie tylko jedna prowadnica wędruje, druga stoi. Wypialem linki, silniki pracują. Gdzieś można dostać te linki? Może jakieś rady? Mechanizmy nie wyglądają na zabrudzone.
Z góry dziękuję za pomoc
Merionex
Początkujący
Początkujący

Marka: Inna marka
Model: ...
Silnik: Diesel
Rok produkcji: 1997
Województwo: śląskie
Miejscowość: Wodzisław Śląski

Wróć do Instalacja elektryczna